Tadoku-klub – Élvezzük japán nyelven az olvasást!

Szeretsz könyveket olvasni? Olvastál már könyvet japánul?
Talán most azt gondolod, a te szinteden nem lehet japánul olvasni, vagy hogy túl kevés kandzsit ismersz az olvasáshoz...
Ez egyáltalán nem igaz!

A Japán Alapítvány Budapesti Irodában rengeteg olyan olvasmány van, melynek könnyű a nyelvezete. Most megtudhatod, milyen érzés japánul könyvet olvasni.

Ha szereted a könyveket, vagy érzel késztetést magadban a japán nyelven való olvasáshoz, gyere el Te is a Tadoku-klubba! Minél többet olvasol, annál jobban fog menni a japán!
* A tadoku szó jelentése: sokat olvasni.

időpont:                              2018. október 18., csütörtök, 15:00–16:45.

helyszín:                             Japán Alapítvány Budapesti Iroda (nagy terem)

Kik vehetnek részt?           bárki, nyelvtudástól függetlenül

* A kandzsik furiganával vannak kiegészítve, így a kandzsitudás hiánya sem jelenthet akadályt!
* Hangos könyvek is vannak, így azok is részt vehetnek, akik egyáltalán nem ismerik a japán betűket.

részvételi díj:                       ingyenes

maximális létszám:           15 fő